FIRMA

Firma Miliszkiewicz

Osprzęt do ładowarek i koparek


Ponad 18 lat temu rozpoczęliśmy produkcję łyżek do ładowarek, koparek i koparko-ładowarek. Nasze łyżki przeznaczone są dla wymagających użytkowników każdej gałęzi przemysłu, a w szczególności przemysłu węglowego, chemicznego, budowlanego, drzewnego, spożywczego i rolniczego. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy potrzebują niezawodnego osprzętu do ciągłej pracy w trybie wielozmianowym, rozszerzyliśmy naszą ofertę produktów o karetki wideł, wysięgniki, kosze osobowe, szybkozłącza i wiele innych akcesoriów.

Produkty

3 Klasy Wytrzymałościowe


Wybrane serie produktów oznaczone jako STANDARD, PREMIUM oraz PREMIUM PLUS pozwalają na dostosowanie osprzętu do swoich indywidualnych potrzeb. Produkty klasy PREMIUM PLUS wypierają odpowiedniki produktów producentów ładowarek i wybierane są przez naprawdę wymagających użytkowników. Oferujemy produkty do najpopularniejszych ładowarek, koparek i koparko-ładowarek większości producentów maszyn budowlanych i rolniczych takich jak MANITOU, MERLO, JCB, CATERPILLAR, CLAAS, NEW HOLLAND.

STANDARDPODSTAWOWA WYTRZYMAŁOŚĆ

  • 2 lata gwarancji
  • małe przedsiębiorstwa
  • mocna konstrukcja
  • tryb pracy: 4 godzinny dziennie

PREMIUM PLUSNAJWYŻSZA WYTRZYMAŁOŚĆ

  • 3 lata gwarancji
  • fabryki i duże przedsiębiorstwa
  • najmocniejsza konstrukcja
  • tryb pracy: 16 godzin dziennie

Doświadczenie

Technologia Procesu Produkcyjnego


Wieloletnie doświadczenie w obróbce metali oraz nowoczesne możliwości technologiczne pozwalają na produkowanie wyrobów najwyższej jakości o cechach wytrzymałościowych nieosiągalnych przez innych producentów w branży. Na ponad 30 letnie doświadczenie składa się nie tylko wiedza technologiczna procesu wytwarzania ale przede wszystkim metaloznawstwo, czyli obszerna wiedza o gatunkach metali i ich zastosowaniach oraz procesach ulepszania cieplnego w tym hartowania, azotowania, nawęglania, tytanowania, węgloazotowania czy azotonasiarczania.

Dowiedz się więcej o nowoczesnych technologiach produkcyjnych

Zobacz nasze realizacje